Wesela
Wesela

Wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu! Stylowe wnętrza Oberży „Skarbek” oraz jej przepiękna Oranżeria, sprawią, że Państwa przyjęcie weselne będzie wyjątkowe i niezapomniane. Przyjmiemy Państwa oraz Gości ze staropolską gościnnością.

Chrzciny 1
Chrzciny

Przyjęcia i spotkania z okazji Chrztu Świętego! Chrzciny dziecka to wyjątkowy dzień, który jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego rodzica. Elegancki wystrój naszej Restauracji oraz profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie zapewni Państwu wyjątkową oprawę tego dnia.

Komunie 1
Komunie

Przyjęcia z okazji Komunii Świętej! Komunia Święta to wyjątkowy dzień, który jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego rodzica. Elegancki wystrój naszej Restauracji oraz profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie zapewni Państwu wyjątkową oprawę tego dnia.

Spotkania rodzinne 1
Spotkania rodzinne

Uroczyste spotkania rodzinne! Spotkanie z okazji jubileuszu? A może przyjęcie z okazji rocznicy ślubu? Okazji do spotkań w gronie rodzinnym jest wiele. Elegancki wystrój naszej Restauracji oraz profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie zapewni Państwu wyjątkową oprawę tego dnia.