Wesela 1
Wesela

Stylowe wnętrza Oberży „Pod Szybem” sprawią, że Państwa przyjęcie weselne będzie wyjątkowe i niezapomniane. Przyjmiemy Państwa oraz Gości ze staropolską gościnnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Chrzciny 1
Chrzciny

Chrzciny dziecka to wyjątkowy dzień, który jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego rodzica. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komunie 1
Komunie

Elegancki wystrój naszej Restauracji oraz profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie zapewni Państwu wyjątkową oprawę tego ważnego dnia, jakim jest Komunia Święta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Spotkania rodzinne 1
Spotkania rodzinne

Spotkanie z okazji jubileuszu? A może przyjęcie z okazji rocznicy ślubu? Okazji do spotkań w gronie rodzinnym jest wiele. Gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Spotkania górnicze 1
Spotkania górnicze

Planujesz zorganizować imprezę z okazji przejścia na emeryturę? A może chciałbyś świętować swój awans? A może po prostu zorganizować imprezę wydziałową? Oberża "Pod Szybem" to idealne miejsce na spotkania górnicze! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.